
Met de pijpen van oude spijkerbroeken kun je leuke dingen maken voor je hond.
Je kunt gewoon 'n pijp afknippen en er een paar knopen inleggen. Of een tennisbal in de afgeknipte broekspijp rollen er er aan weerzijden een stevige knoop in leggen.
Je kunt ook een paar repen (verschillende kleuren) spijkerstof vlechten en aan weerzijden een knoop leggen. Dan krijg je zo'n ding als je -hieronder- Terry op ziet kauwen.

Wie heeft nog meer ideetjes voor hondenspeeltjes van spijkerstof?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spijkerbroeken "verbouwen" tot hondenspeeltjes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Marianne, de dingen die jij noemt hebben wij ook.
Ik zat er net over te denken om er weer 1 te vervangen, want er komen nu telkens veel losse draadjes uit...
Nog meer ideetjes heb ik niet, maar ik ben wel benieuwd
naar wat anderen doen...
3 doggies 
Nee, geen ideetjes maar zal wel eens met een schaar in de weer om zo'n kauwspijkerbroekspijp te maken. Leuk idee.
Misschien kun je ook een spijkerbroek vol stoppen met stof. En dan dicht naaien? Daar kan de hond lekker in bijten en kauwen?
Miss een goed idee?

Ja, Anita, handig en leuk hè!
Ik ben er járen geleden mee begonnen, toen ik nog twee honden had. Er was absoluut níets opgewassen tegen hun "treklust", wanneer ze samen bezig waren. Het énige dat redelijk goed stand hield (een paar dagen), waren stevig geknoopte spijkerbroekspijpen.

Ja, Julotte, dat kan ook. Maar dan moeten het alleen niet van die enórme slopers zijn, denk ik.
3 doggies 
Zou het niet doen...
M'n schoonzusje had een plotselinge ingeving om haar een ouwe sok van m'n broer te geven.
Hartstikke leuk natuurlijk, en ik zo stom dus om thuis ook een ouwe sok te geven en d'r daarmee te laten spelen.
Allemaal prachtig tot zover..
Maar...
Madam ziet nu alle sokken als speelgoed, als ze de kans kreeg trok ze gewoon de sokken van m'n voeten.
Heeft me nu zeker een paar weken gekost om dat haar dus weer af te leren, en alle sokken achter slot en grenden, wasmand hoog gezet zodat ze ze daar niet uit kan vissen.
Igg ik geef haar geen speeltes meer van oude kleding, want ze sloopt het en zoekt dan nieuw om te slopen
(er stond nergens beschreven dat beagles afstammen van knaagdieren
)
3 doggies 
Dit is idd wel heel creatief
Denk dat ik dit ook maar eens ga doen voor bonky

Klopt, Kelvin, honden worden "sokkenjagers" als je ze 'n keer een oude sok hebt gegeven om te spelen. Bovendien eten ze ook wel eens 'n sok op, dat is niet geheel zonder gevaar dus.
Stukken van spijkerbroeken die geknoopt zijn of op een andere manier "bewerkt", verwarren ze echt niet snel met een spijkerbroek die je nog draagt. Daar heb ik in ieder geval nog nooit iets van gemerkt.
3 doggies 
oude handdoeken en lakens, vind Boris prachtig om mee te spelen (trekken) een knoop erin en klaar is kees, haha
gr ina.
3 doggies 
wel toffe ideeen kga er ook een keer eentje maken van een ouwe jeans
grtjs
3 doggies 
Hee Marianne! Vet leuk idee!
Ga meteen kijken of ik niet een broek om kan dopen tot "oude broek"
Marlies, dat is ook een goed idee, een piepballetje erin, want onze Twist knaagt altijd net zo lang totdat de piep uit het balletje is, maar dan heeft ze zeker wat langer werk

Vaak zijn de dingen die je zelf maakt niet alleen maar "gewoon leuk", maar ook steviger, goedkoper én veiliger dan hondenspeeltjes die je hebt gekocht.
3 doggies 
G0ed idee ga ik ook eens proberen
met een spijkerbroek
3 doggies 
oude sok kan wel. tennisbal erin, knoopje en klaar. als je de bal dan weer tegenkomt is je sok echt klaar voor de vuilnisbak
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spijkerbroeken "verbouwen" tot hondenspeeltjes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?